O nas

Od wieków natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania najlepszych kosmetyków. Powrót do niej w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.

Nasz sklep internetowy www.natureandme.eu – stworzyliśmy z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z darów natury oraz produktów ekologicznych.

Chcemy przekazać część tej natury Wam - naszym klientom, więc zapraszamy do zakupów i życzymy Wam radości i rozwoju pasji do naszych produktów.

O naszych produktach

Zioła

Jesteśmy producentem ziół marki cholegin, które pomagają naszym klientom od lat obniżać np. poziom cholesterolu, poziom cukru i trójglicerydów, ziół które oczyszczają organizm z toksyn oraz ziół relaksujących lub mających właściwości odchudzające. Dzięki naszym ziołom wiele osób nie musi brać lekarstw, które jak wiadomo zawsze niosą za sobą skutki uboczne.

Kosmetyki

W naszej ofercie znajdują się biokosmetyki do twarzy, do ciała, do włosów, rąk, do kąpieli, ekologiczne kosmetyki dla osób z alergiami oraz seria naturalnych kosmetyków dla mężczyzn.

Kosmetyki naturalne to kosmetyki do produkcji których głównie użyto substancje pochodzące z natury, a surowce roślinne (posiadają certyfikaty Ecocert) pochodzą często z kontrolowanych upraw i nie są szkodliwe, nie działają drażniąco na skórę, ponieważ nie zawierają syntetycznych zapachów, konserwantów, sztucznych barwników, które są powodem problemów skórnych.

Kosmetyki naturalne nie są testowane na zwierzętach, do ich produkcji unika się także substancji pochodzenia zwierzęcego, dlatego nadają się one dla vegan i wegetarian.

Kosmetyki naturalne to również obietnica zawartej Eco Formuły - 0% parabenów, sles, silikonów, sztucznych barwników, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej.

A teraz, jak myślisz? Co wspólnego mają kosmetyki, które znajdziesz w sklepie na półce z naturą…?

Wolny czas i nasze hobby

Nasze życie staramy się spędzać świadomie i dokonywać dobrych wyborów. Cieszymy się życiem i doceniamy je każdego dnia. Staramy się być blisko natury i czerpać z niej siły. Pielęgnujemy ogrody, eksperymentujemy z ziołami, stosujemy techniki uważności, czyli Mindfullness, aby rozwijać świadomość naszego ciała, i żyć z pasją tu i teraz.