Muira Puama

Muira Puama

🌳 MUIRA PUAMA – Drzewo potencji 🌳

Naturalny afrodyzjak – Kora drzewa Muira Puama – to południowoamerykańska roślina i jedno z najbardziej znanych ziół na potencję w krajach Ameryki Południowej i Łacińskiej, znany również pod nazwą drzewo potencji. Ziołowy afrodyzjak, wzmacnia doznania seksualne, poprawia libido zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. W odróżnieniu od środków chemicznych, działa dłużej i mocniej. Stosowany systematycznie reguluje system hormonalny i podnosi libido.

Muira Puama porównywana jest często z Wiagrą czy Cialis’em, afrodyzjak ten działa antystresowo, przeciwreumatycznie, pobudzająco i krzepiąco. Daje trwałe rezultaty, a w odróżnieniu od środków chemicznych działa dłużej i mocniej. Przedłuża doznania seksualne na kilka godzin.

➡️ Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi*:

Badania kliniczne na grupie 262 pacjentów skarżących się na brak popędu seksualnego oraz zaburzenia wzwodu dwa tygodnie zażywali codziennie 1-1,5 grama ekstraktu Muira Puama (w proporcjach 4:1). 62% pacjentów zadeklarowało, że terapia ta była skuteczna i przyniosła znaczną poprawę.

*Badania wykonano w Instytucie Seksuologii w Paryżu pod nadzorem Dr. Jacquesa Waynberga, który jest jednym z autorytetów w dziedzinie badań seksuologii.

Można stosować w połączeniu z innymi ziołami, między innymi żeń-szeniem, lapacho i catuabą oraz w postaci nalewki.

➡️ Właściwości Muira Puama:

▪️ Zwiększa skutecznie libido
▪️ Poprawia ukrwienie mózgu, stymuluje jego pracę
▪️ Wzmacnia siły witalne
▪️ Poprawia krążenie, obniża poziom cholesterolu
▪️ Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, przeciwreumatycznie
▪️ Wspomaga pamięć
▪️ Polecana w stanach wzmożonego napięcia nerwowego oraz depresji – działa antystresowo
▪️ Przeciwdziała zaburzeniom prostaty
▪️ Usuwa zmęczenie, poprawia koncentrację, rozjaśnia umysł, pobudza
▪️ Pełny efekt działania uaktywnia się po ok. 20-35 min. od wypicia naparu (w zależności od organizmu)
▪️ Kobiety używają go do złagodzenia dolegliwości związanych z menstruacją oraz w okresie menopauzy

➡️ Sposób przygotowania:

☕️ ☕️  Wywar:

Do 1 litra wrzącej wody wsypujemy 4 czubate łyżeczki zioła Muira Puama, gotujemy ok. 5 min. Po tym czasie odstawiamy napar do nasiąknięcia na 15 min. Napar gotowy jest do spożycia. Zaleca się wypijanie 1-2 szklanek przez okres 3 tygodni – codziennie, potem należy zrobić kilku tygodniową przerwę. 

🍶 🍶 Nalewka:

Do mocnego alkoholu dodać korę muira puama, pozostawić na ok. 30 dni, spożywać wg uznania.
WAŻNE! Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.